21 způsobů výkladu tarotové karty

Mary K. Greer

z anglického originálu 21 Ways of Reading a Tarot Card přeložila Mária Mirjam Zinburgová

Pro všechny, kdo hledají poznání, inspiraci a průvodce na cestě životem, nabízí kartářka, učitelka tarotu a autorka knih Mary K. Greerová nový přístup k práci s tarotovými kartami. Na základě zkušeností ze čtyř desetiletí své práce vytvořila nový a neobvyklý systém, který umožňuje prohloubit vlastní chápání každé karty z tarotového balíčku.
Publikace popisuje jednadvacet technik, které obsahují jak tradiční, tak osobní výkladové metody. Zahrnují vyprávění příběhů, kreslení, práci se symboly, metaforami i dialogy a další obrazotvorné procesy. Důraz je přitom kladen na interakci, transformaci a posílení osobnosti. Tento mnohostranný přístup k tarotu umožňuje stavět na standardních interpretacích, a zároveň odhalit nové možnosti práce s kartami. Autorka přitom ukazuje důležitost osobních vhledů a tvořivosti tazatele a hlavní úkol kartářky spatřuje v roli "porodní báby duše". Uvedených jedenadvacet metod lze použít v jakékoliv kombinaci a získat tak nové vhledy a životní perspektivy. 

Český překlad knihy žel již nelze zakoupit v obchodních sítích. Kniha je však podle mě natolik obohacující, inspirativní a stále aktuální, že jsem se rozhodla nabídnout vám překlad ve formátu PDF. Máte-li o knihu zájem, vyplňte, prosím níže uvedený formulář. Přeji vám mnoho zábavy a hlubokých vhledů, které promění váš život k lepšímu.