Tarot R.I.T.E.

Každý je sám sobě nejlepším rádcem.

Denně se rozhodujeme nespočetně krát, většinou automaticky, nevědomě. S Tarotem můžeme životní křižovatky uchopit vědomě, získat potřebný odstup a přehled. Karty nasměřují pozornost přímo k jádru problému, a tím i možnostem řešení. Interaktivní práce s Tarotem se od věštění z karet liší tím, že se stáváte aktivním účastníkem celého procesu. Zaměřujeme se na současnost, na vaši aktuální životní situaci a mým úkolem je provést vás procesem nacházení odpovědí skrze objevování vlastních významů tarotových karet. Dělám tak kladením cílených otázek, jako i výběrem vhodných aktivit (řízená vizualizace, volné asociace, fantazie, atd.), které vám umožní navnímat se na své tělo a pocity skrze prožitek. Na chvíli se vnoříte do příběhu obsaženého v tarotové kartě, pomocí které tak objevíte svůj vlastní příběh, cesty a východiska. Díky vlastní zkušenosti získáte hluboký vhled, pochopení příčin a souvislostí, ujasníte si další kroky a směřování.

Používám metodu R.I.T.E. - Reading Interactively for Transformation and Empowerment, kterou vyvinula americká tarotářka Mary K. Greer.

Na tyto a další otázky můžeme společně nacházet odpovědi:

> Co si potřebuji v dané situaci uvědomit?

> Jaký postoj potřebuji zaujmout?

> Co můžu udělat pro to, aby ... ?

> Proč se mi nedaří ...?

>Jaká změna je pro mě vhodná?

S interaktivním tarotovým výkladem získáte prostor pro:

> nacházení odpovědí v sobě

> kontakt s vlastní intuicí

> osobní zážitek a poznání

> posílení vlastních kompetencí

> vyjasnění si svých záměrů

> nastartování transformace

Nabídka pro vás

Vyberte si z následujících služeb

Tarot R.I.T.E.

Jednorázové sezení je vhodné, pokud si chcete udělat jasno v jedné pro vás aktuálně důležité otázce. Potřebujete se pro něco rozhodnout? Chcete lépe porozumět vztahům nebo situacím? Hledáte optimální možnosti řešení? Skrze vlastní prožitek získáte vhledy a informace, které vám pomohou v dalším směřování. 

Délka konzultace: 60-80 minut

Rada Tarotu

Chcete komplexnější vhled do konkrétní životní situace? Společně s tarotem položíme otázky: o čem je daná situace, co si potřebujete uvědomit, jakou radu si můžete skrz tarot odnést, jaký postoj potřebujete v dané situaci zaujmout a kam vás tato rada povede, jaké uvědomění nebo poznání vám přinese.

Délka konzultace: 1-2 hodiny

Pentagram

Ve třech sezeních se podíváme na vaši aktuální životní situaci, kde se v současnosti nacházíte, kterým směrem máte v životě vykročeno, na možné překážky a způsob, jak tyto překážky překonat. Na závěr se zeptáme, který směr byste měl/a svému životu dát.

Balíček obsahuje 3 konzultace o délce 60-90 minut

Balíček Tarot R.I.T.E.

Je ideální pro hlubší porozumnění sebe sama. V průběhu pěti po sobě jdoucích sezení v intervalu jednoho nebo dvou týdnů se budeme společně ptát, co si potřebujete aktuálně uvědomit, kam zaměřit svoji pozornost. Skrze intuici se napojíte na vlastní duši a nastartujete vnitřní transformační proces.

Balíček obsahuje 5 konzultací o délce 60-90 minut

Tarot terapie

Dlouhodobé provázení na vaší cestě osobního růstu podpoří hlubokou proměnu, kdy vaše vizionářská duše převezme zpět kormidlo života a vaše mysl s činorodým egem zaujmou své pravé místo vedle duše. Víc o Tarot terapii píšu níže.

Tarot Terapie

Jaký poklad se ukrývá uvnitř vaší duše? Zvu vás na cestu za vašim nejvyšším potenciálem. Společně ujdeme kus cesty, potkáme vaše ego i duši, tělo bude vašim zázemím. Až naleznete ten pověstný diamant ve vašem středu. Společně ho zbavíme nánosů a necháme ho prozářit vaši bytost. Zní to jak pohádka? Inu, staňte se hrdinou svého vlastního příběhu vnitřní proměny. Připravte se na dlouhou cestu plnou nástrah a dobrodružství. Někdy zkušenost zabolí, pokaždé však uzdraví. A odvážným, co ze srdce touží, je zhůry přáno.  

V procesu terapie vás Tarot neomylně zavede k podstatě vašeho bytí.  Délku i intenzitu celého procesu určujete vy. Potkáme se online nebo osobně v Praze jednou za jeden nebo dva týdny po dobu několika týdnů či měsíců. V bezpečném prostředí vás budu provázet do hlubin vaší duše, kde se s důvěrou můžete otevřít sami sobě i světu. 

Dotkněte se své vlastní podstaty a uvěřte.

Tarot Terapie navazuje na balíček Tarot R.I.T.E., kde se seznámíte s prací s tarotovými kartami a interaktivním přístupem. Rozhodnete-li se pro terapii, domluvíme váš osobní pravidelný termín pro další setkávání. 

Co vám tarotová terapie přinese?

  • sebe i okolní svět začnete vnímat novýma očima
  • naleznete pocit ukotvení a celistvosti
  • ve vašem životě se otevřou nové příležitosti
  • možná do vašeho života vstoupí noví přátelé
  • získáte hlubší cit pro smysl vašeho života
  • poznáte vnitřní Zdroj, o který se můžete opřít
  • strachy přestanou ovládat váš život
  • soucit, láska a pocit naplnění se stanou vaší realitou

Z vašich příběhů

Co o terapii říkají klienti

"...Moje proměna začala před třemi měsíci a pokračuje dál. Mým záměrem je, aby se mi dělo to nejlepší, co ve mně je. ... Celou svou proměnu bych přirovnala k dřevěné lakované komodě. U někoho stačí na komodě setřít prach a vše je v pořádku. U někoho jiného je třeba starý lak obrousit a natřít nový. U mě je tento proces složitější. Je potřebná elektrická bruska, silná impregnace a pak lak. A přesto za ty tři měsíce vidím změny nejen já, ale i svět kolem mě. To se děje díky Mirjaminu doprovodu. Děkuji, milá Mirjam, že jsem Vás našla, děkuji za Vaši moudrost, vyrovnanost, jemnost v komunikaci, neutuchající trpělivost, kterou se mnou máte, a podporu, kterou mi během sezení poskytujete. Děkuji sama sobě za odvahu, naprostou otevřenost vůči všemu, co se děje, a za své rozhodnutí jít do často bolestivého, ale nesmírně léčivého procesu." Dagmar  (celý příběh)

"Milá Mirjam, interaktivní tarotový výklad a tarotová terapie s Tebou byla pro mě nezapomenutelným zážitkem, který mi ukázal a otevřel nové možnosti, jak v mém osobním a profesním životě, tak také při práci s kartičkami. Tvé laskavé a podporující vedení jsem velmi ocenila v momentech, kdy jsem se cítila zaseklá a nevěděla, jak dál. Situace se zdála neřešitelná. Krásně jsi mě podržela a podpořila v tom, že na sebe nemusím tlačit, že vše je v mých rukách a že já se mohu, ale také nemusím rozhodnout pro změnu...A najednou se začaly objevovat nové možnosti a nová řešení. Velké díky za tuto zkušenost." Lucka 

Ceník

Tarot R.I.T.E. | Rada Tarotu

Jednorázové sezení | doba trvání: 60-80 minut

2000 Kč

Balíček Tarot R.I.T.E.

Celkem 5 konzultací (60-80 minut)

Sazba za jedno sezení: 1700 Kč

8500 Kč

* Access Bars Terapie

Cena platí pouze v kombinaci s tarotovou konzultací. Terapie proběhne přímo po konzultaci, čím podpoří započatý transformační proces. 

Doba trvání Access Bars terapie: 45 minut

700 Kč

* Aromasprej na míru 30ml

Aromaterapeutický sprej z čistých esenciálních olejů doTerra vytvořený vám přímo na míru. Cena platí pouze v kombinaci s tarotovou konzultací.

190 Kč

* Aroma-roll-on na míru 10ml

Aromaterapeutický roll-on z čistých esenciálních olejů doTerra (v nosném frakcionovaném kokosovém oleji) vytvořený vám přímo na míru. Cena platí pouze v kombinaci s tarotovou konzultací.

270 Kč

* Bachovy květové esence - směs na míru 30ml

Kapky z Bachových květových esencí vytvořené Vám na míru pro podporu ve vaší aktuální životní situaci. Cena platí pouze v kombinaci s tarotovou konzultací.

270 Kč

Uvedené ceny jsou konečné. Nejsem plátce DPH. Cena balíčku platí při uhrazení celé částky předem. Hodiny z balíčku nevyčerpané do 5 měsíců od zakoupení propadají. 

Konzultace probíhají osobně v Domě osobního rozvoje Maitrea na adrese Týnská ulička 6, Praha 1 (pondělky, po předchozí domluvě možné i o víkendu) nebo online přes aplikaci Skype nebo Google Meet (úterky až pátky). Osobní konzultace se platí po skončení setkání, úhrada za konzultaci na dálku probíhá předem.

Poptávka konzultace

Chcete se objednat na konzultaci? Osobní setkání nabízím v pondělky v Domě osobního růstu Maitrea (Praha 1), od úterka do pátku se s Vámi ráda setkám online. Vyberte si v kalendáři vhodné datum a pokračujte do rezervačního formuláře. Jednotlivá sezení trvají 60-80 minut. Budete-li si přát terapii Access Bars v návaznosti na tarotovou konzultaci, uveďte to, prosím, do poznámky rezervačního formuláře. V případě setkání online, prosím o zaplacení předem na účet uvedený v sekci Kontakt.

Zrušení rezervace

Vážím si vašeho i svého času. Pokud se nebudete moct dostavit v dohodnutý termín, dejte mi, prosím, nejpozději den předem vědět. Za zrušení termínu v ten samý den budu muset účtovat storno poplatek v plné výši domluvené ceny. 

Otázky a odpovědi

Co je Tarot?

Tarot je nástroj, který lze používat k sebepoznání a rozvoji vlastní osobnosti. Vnímám ho jako zrcadlo, kde vidíme sami sebe. Sada 78 tarotových karet se skládá z 56 karet Malé arkány a 22 karet Velké arkány. Malá arkána obsahuje karty ve čtyřech barvách (symbolicky interpretovných jako čtyři živly) a ztvárňuje situace, lidi, příběhy z běžného každodenního života. Velká arkána může být interpretována jako symbolické vyjádření hlubokých lidských archetypů - jako příběh putování člověka životem a jeho individuace.

Věštíte budoucnost?

Ne, budoucnost nevěštím. Jsem přesvědčená, že každý z nás spoluvytváří svou budoucnost rozhodnutími v přítomnosti. Pomůžu vám získat vhledy do vaší aktuální životní situace, která vám umožní přijmout rozhodnutí směřující k osobnímu prožívání pocitu vnitřního naplnění.

Jak probíhá tarotové sezení?

Interaktivní výklad tarotových karet se od běžného výkladu liší především tím, že klient se aktivně účastní procesu nacházení významů karet, a tím i odpovědí na své otázky. Moje role je průvodcovská, podpůrná. Na začátku společně formulujeme téma nebo otázku.  V případě konzultace osobně vám dám vybrat ze tří různých sad tarotových karet. Se sadou, která se vám nejvíc líbí, pracujete v průběhu celého sezení. Balíček karet zamícháte a vyberete jednu kartu. V průběhu sezení vás cílenými otázkami a prožitkovými aktivitami postupně provedu k uvědomění si, o čem je příběh vyobrazený na kartě a kde ve vašem vlastním životě se odehrává. Zároveň si uvědomíte, co konkrétně můžete udělat pro to, aby se váš osobní příběh změnil.

Online konzultace probíhá velice podobně, pouze na dálku. Pro práci můžete použít svou vlastní sadu tarotových karet, která vás osobně oslovuje. Pokud vlastní karty nemáte, nabízím pro práci sadu Rider-Waite-Smith Tarot. Po formulaci tématu nebo otázky fyzické karty zamíchám a vytáhnu jednu. Elektronickou podobu této karty sdílím na obrazovce, a dále pokračujeme v sezení obdobně, jako u osobního setkání. 

Jaké techniky používáte v průběhu tarotové konzultace?

Vycházím z interaktivních postupů americké kartářky Mary K. Greer. Především kladu otázky a klient má tak možnost si uvědomovat konkrétní prožitky. Často pracujeme s příběhem podle obrázku na kartě, dále s vizualizací, v kterých děj z karty ožívá, vedeme rozhovory s postavami, někdy i se zvířaty vyobrazených na kartě, anebo vědomě zapojujeme tělo, skrz které lze prožít konkrétní postoj postavy z karty. Celý proces dokáže být intenzivně prožitkový.

Nemám žádné zkušenosti s tarotem. Je pro mě interaktivní výklad Tarotu vhodný?

Ano, pro Tarot R.I.T.E. žádné zkušenosti s kartami nepotřebujete. Budete pracovat s příběhem, postavami a případně i symboly, které vás na obrázku osloví. V procesu nacházení vlastních významů je někdy i výhodné nebýt zatížen zažitými významy tarotových karet a jejich symbolikou.

Jaké sady tarotových karet nabízíte pro práci v sezení?

Ve svých sezeních klientům nabízím především sady Univerzální Waite Tarot od Mary Hanson-Ro­berts (původně vytvořené Pamelou Colman Smith), Robin Wood Tarot, který nese jméno autorky, a Tarot snů od Ciro Marchetti. Dále mohu nabídnout Tarot: Moudrost východu od Amanart Klanprachar a Crowleyho Tarot od Friedy Harrisové.

Co když mám svoji vlastní sadu tarotových karet?

Pokud vlastníte tarotové karty, které se vám líbí, můžete si je vzít s sebou. Určitě je fajn, když pracujete se sadou, ke které máte již osobní pozitivní vztah. Pokud se s vlastními kartami budete cítit komfortněji, přineste je s sebou. Zejména pro setkání online může být vlastní sada příjemná.

Je neuvěřitelné, co spiritualita znamená - že umíráme sami do sebe. Ale smrt je její součástí a lidé truchlí. Budete smutní, když osoba, o které jste se domnívali, že jí jste, začne mizet.

Ram Dass