Spiritual Response Therapy (SRT)

Terapeutická technika duchovní odezvy lěčí na úrovni duše, pomáhá odstránit bloky, které nám brání žít šťastný a naplněný život. Pomocí této metody lze uvolnit negativní programování uložené v nevědomí. "Program" je vnímán jako základní příčina problému nebo symptomu, který negativně ovlivňuje náš život. Často se zasekneme v sebepoškozujících vzorcích. Toužíme po prosperitě, ale v hloubi duše se necítíme být hodni úspěchu. Přejeme si láskyplná partnerství, a přesto vstupujeme do konflitkních vztahů. Jindy zas chceme lepší zdraví, ale nevíme, co pro to můžeme udělat. S metodou SRT zkoumáme a čistíme nevědomé záznamy mysli a duše člověka o nesouladných energiích, které mohou způsobovat problémy, včetně těch z minulých životů. Tyto nesouladné energie se mohou přenášet do současného života a ovlivňovat všechny aspekty naší existence, blokovat nás ve zdravých vztazích, prosperitě, radosti a štěstí. 

Jak probíhá sezení?

První setkání probíhá za fyzické přítomnosti klienta, jelikož se jedná o energetické odbloky, lze  případná další sezení provádět i na dálku. V průběhu terapie se pomocí kyvadla spojím s vaším Vyšším Já a společně zkoumáme a nacházíme negativní energie a zablokované myšlenkové formy. Pomocí tabulek SRT tyto bloky identifikujeme a vyčistíme z nevědomí. Zároveň je nahradíme soucitnými a láskyplnými sděleními, která vám umožní uzdravit se na všech úrovních - mentální, emocionální, fyzické i duševní. Celý čas terapie pohodlně sedíte a relaxujete. Pohyb jemných energií můžete vnímat na těle, někdy proces uvolňování bloků je doprovázen zýváním, nebo i slzami. 

Moje zkušenost s SRT

S touto metodou pracuji od roku 2017, kdy jsem absolvovala kurz u přímého žáka zakladatele této metody reverenda Roberta E. Detzlera, u Miloslava Bauera. Naučila mě velké pokoře, když mi zvědomila, jak nesmírně málo dokážeme myslí uchopit, většina příčin našich problémů vězí hluboko za obzory našich představ. Také mě naučila, že ne všemu musím rozumět, často stačí věřit a prosit. Naučila mě důvěře ve vedení něčeho, co nás přesahuje, nazývejme to třeba Vyšší Já, Duch nebo i Duše. 

Metodou SRT dokážeme odstranit balast, který brání Duši svobodně, v zdraví a lásce rozkvést. Účinky této metody sahají do všech oblastí našich životů počínaje psychickou pohodou, naplněnými vztahy, přes smysluplnou práci až po fyzické zdraví. 

Spiritual Response Therapy nenahrazuje odbornou lékařskou péči. 

Ceník

PRVNÍ TERAPEUTICKÉ SEZENÍ

2500 Kč

ZA PŘÍTOMNOSTI KLIENTA, lze i online  

Délka sezení: cca 2 - 3 hodiny, vyjímečně i déle 

NÁSLEDNÁ SEZENÍ SRT - NA DÁLKU

Většinou stačí k pročištění příčin problému jedno setkání. Někdy Vyšší Já požádá o další čištění. Počet a interval případných dalších setkání určíme na konci prvního sezení. 

Případná následná čištění pomocí SRT jsou již zahrnuty v ceně prvního terapeutického sezení.

již v ceně za první sezení

Uvedené ceny jsou konečné. Nejsem plátce DPH.

Poptávka terapie SRT

První sezení Spiritual Response Therapy probíhá za přítomnosti klienta v terapeutovně v Praze nebo on-line prostřednictvím Skype či Google meet. Počítejte, prosím, s délkou prvního sezení 1 - 3 hodiny. Případná další sezení bývají kratší a lze je provést i na dálku bez nutnosti účasti klienta. 

Máte-li zájem o terapii Spiritual Response Therapy, kontaktujte mě, prosím, emailem nebo telefonicky, nebo si předběžně zarezervujte termín v on-line rezervačním kalendáři.

Než Vám potvrdím termín a pustíme se do čištění pomocí SRT, žádám vaše Vyšší Já o svolení k práci s vámi. Vyjímečně se může stát, že svolení nedostanu. Někdy není žádoucí příčiny potíží "jednoduše" odstranit, někdy si duše zvolila určitou zkušenost, i když bolestnou, kterou chce v tomto životě zakusit. A někdy důvody odmítnutí ani nemusíme znát. Možnosti poznávání sebe sama jsou však bohaté, budete-li mít zájem, mohu doporučit jinou cestu.

Vážím si vašeho i svého času. Pokud se nebudete moct dostavit v dohodnutý termín, dejte mi, prosím, nejpozději den předem vědět. Za zrušení termínu v ten samý den budu muset účtovat storno poplatek v plné výši domluvené ceny. 

Proste, a bude vám dáno; hledejte a naleznete; tlučte a bude vám otevřeno. Neboť každý, kdo prosí, dostává, a kdo hledá, nalézá, a kdo tluče, tomu bude otevřeno.

Matouš 7, 7-8