Média

28.9.2023 - Co vás čeká na konzultaci interaktivního výkladu tarotových karet? V krátké ukázce vám s kolegyní Sophie Joya představíme jednu z oblíbených technik - vizualizaci. Vstupte do prostředí karty, nechte rozvinout děj a vnímejte poselství, které vám karta přináší. I tímto procesem vás ráda provedu.

24.9.2023 - Do podcastu o Tarotu a lidech kolem něj mě pozvala moje kamarádka a kolegyně Sophie Joya, tarotová lektorka. Dozvíte se o mé cestě k Tarotu, jak s ním pracuji, odkud se Tarot vzal a taky, jak s Tarotem souvisí duše a ego. Děkuji za pozvání a vám přeji příjemný poslech.


Nový Prostor
Nový Prostor

24.7.2023 - V časopisu Nový Prostor vyšla moje povídka Kriváň, z čeho mám dvojitou radost - radost, že redaktoři z časopisu povídku přijali jakožto hodnou zveřejnění a radost, že můžu přispět i jinak než koupí časopisu k tak smysluplnému projektu. Nikdo z nás neví, jaké karty nám osud do života zamíchá, na ulici se může kdykoliv octnout kdokoliv z nás a podpořit lidi, kteří se opět staví na vlastní nohy, mi dává velký smysl. 

Víc o projektu: Nový Prostor