Jak jsem našla Mirjam

27.05.2023

Cesty hledání a nacházení sebe sama bývají mnohdy hrbolaté. Duše touží a ego drží. Bojíme se pustit staré vzorce fungování, i když víme, že nám již neslouží. Jsou naší  jistotou, jinou neznáme. Chceme-li v životě změnu, dříve nebo později nastane chvíle, kdy se našich nezdravých jistot budeme muset vzdát. S Tarotem se dotýkáme duše, jejíž touha se hlásí ke slovu a stává se hnacím motorem vnitřní proměny. V dlouhodobém procesu není úniku, ego poznává, že duše přebírá vedení, učí se důvěřovat a nachází své pravé místo jako partner duše na pouti životem. Ego pouští a spolupracuje. Děkuji všem, které smím na této cestě proměny provázet. Život je zázrak a moct být u toho, když se rodí nový, vnímám jako veliké požehnání. Mirjam

Na webu jsem si přečetla článek o jedné inspirativní Slovence, ze kterého jsem se dozvěděla, že má sestru. Ptám se sama sebe, ona má sestru? Vždycky jsem si myslela, že má bratra... Opouštím článek a chystám se vygooglit informace o sestře. Kdo je to? Co dělá? První informace, kterou jsem našla, byla, že je překladatelka a že přeložila knihu od známé americké kartářky zabývající se tarotem. Tarot mě vždy fascinoval a lidé, kteří rozumí jeho symbolice, mě na jednu stranu zajímají, na druhou stranu mám vnitřní zábrany věřit klasickému věštění a výkladům kartářek. Začínám googlit a hledat informace o knize, kterou Mirjam přeložila, a zvažuji navštívit knihkupectví a knihu si prohlédout. K mému překvapení zjišťuji, že kniha je vyprodaná. Nacházím webové stránky, jejichž prostřednictvím Mirjam propaguje své služby. První, co mě zarazilo, bylo, že její služby se týkají také tarotu, ale že NEJDE o VĚŠTĚNÍ. Že prostřednictvím tarotu má člověk možnost nahlédnout do svého nitra, uvědomit si staré vzorce, bolesti a rozpustit je s pomocí Mirjam, která je v tomto procesu jakýmsi průvodcem/koučem/terapeutem. A jak? Ptám se. Rozhodla jsem se Mirjam napsat. Její služby ve mně rezonovaly, potřebovala jsem jen "trochu nakopnout". Netušila jsem, do čeho se pouštím, jen jsem věděla, že nemám zájem o hoďku s věštkyní, ani o žádné ezo. Něco neznámého mě však hnalo k tomu, abych si vybrala a vyzkoušela. Vybrala jsem si Tarot Terapii.

Moje proměna začala před třemi měsíci a pokračuje dál. Mým záměrem je, aby se mi dělo to nejlepší, co ve mně je. Ti, kdo u Mirjam prošli něčím podobným, vědí, že se jedná o velmi osobní transformaci a proces je často bolestivý. Považuji za výhodu, že neznám tarotovou symboliku, po sezeních nehledám dál na webu, ale věřím v proces. Celou svou proměnu bych přirovnala k dřevěné lakované komodě. U někoho stačí na komodě setřít prach a vše je v pořádku. U někoho jiného je třeba starý lak obrousit a natřít nový. U mě je tento proces složitější. Je potřeba elektrická bruska, silná impregnace a pak lak.

A přesto za ty tři měsíce vidím změny nejen já, ale mění se i svět kolem mě. To se děje díky Mirjaminu doprovodu.

Děkuji, milá Mirjam, že jsem Vás našla, děkuji za Vaši moudrost, vyrovnanost, jemnost v komunikaci, neutuchající trpělivost, kterou se mnou máte, a podporu, kterou mi během sezení poskytujete.

Děkuji sama sobě za odvahu, naprostou otevřenost vůči všemu, co se děje, a za své rozhodnutí jít do často bolestivého, ale nesmírně léčivého procesu.

Dagmar