Tarotová setkání

Společné on-line výklady

Absolvoval/a jste Tarotohrátky, workshop nebo kurz výkladu tarotových karet? Chcete se ve výkladech dál rozvíjet? Paráda, jste tady správně! Přidejte se ke společným výkladům v partě nadšenců mystéria Tarotu. Nepotřebujete žádné velké zkušenosti ani znalosti tarotových karet, stačí když přinesete porci hravosti, zvídavosti, otevřenosti, kus odvahy a chuti růst a objevovat svůj vnitřní svět v zrcadle obrázků. V malé skupince se vzájemně podpoříme, společně necháme rozkvést naše duše.

Jak život plyne, neustále přináší další a často nové výzvy. Společně se podíváme na to, co si v danou chvíli potřebujete uvědomit, kam zaměřit svou pozornost, co vám Tarot radí, jaký postoj zaujmout. Každý měsíc je věnován konkrétní oblasti: uvědomíte si své dary a talenty, jak fungujete ve vztazích, jak ladí vaše práce s posláním vaší duše, co můžete udělat pro své zdraví, jak se můžete otevřít hojnosti a radosti v životě atd.

Co potřebuji

Setkáváme se každé třetí úterý v měsíci přes platformu Google Meet vždy od 19h do 21h. Nemusíte nikam jezdit, výklady probíhají on-line z pohodlí vašeho domova. Potřebujete pouze počítač nebo tablet s funkčním mikrofonem a kamerou. Doporučuji pracovat s vlastní sadou tarotových karet, pokud ovšem žádnou ještě nemáte, budu mít pro vás k dispozici sady Rider-Waite a Tarot Světla a stínu. Jednotlivá setkání na sebe nenavazují, přidat se můžete kdykoliv v průběhu roku. 

Po přihlášení na workshop vám zašlu odkaz na Google Meet, na ten pouze kliknete. Nepotřebujete instalovat žádnou aplikaci, link se otevře ve vašem internetovém prohlížeči.

Jak společný výklad probíhá

Tarotové karty vykládáme týmově. Obrázky karet sdílím na obrazovce tak, aby je videli všichni účastníci, nebo si je ukážeme do kamery. Každý se vyjádří ke svým kartám, ostatní mohou výklad doplnit dalšími postřehy a vhledy. Vzájemně se ve výkladech podporujeme.

Témata nejbližších setkání

  1. 16.4.2024 - Moje karta osobnosti a karta roku (jaké výzvy potřebuji zvládnout)
  2. 21.5.2024 - Láska a vztahy (jak funguji ve vztazích, co mohu udělat pro harmonické vztahy)
  3. 18.6.2024 - Dary a talenty (v čem jsem jedinečný/á)
  4. 16.7.2024 - Vnitřní dítě, rodič a dospělý (inspirované transakční analýzou)
  5. 20.8.2024 - Hojnost (jak se projevuje v našem životě, jak ji mohu posílit)

Kurzovné

za jednotlivá setkání: 690 Kč | za sérii (5 večerů): 2900 Kč


Přihláška na skupinové on-line výklady