Vůně do kapsy

Aromaterapie jemně a účinně podpoří proces změny v našich životech. Ať už procházíte náročnějším obdobím, nebo si chcete jen tak pro radost dopřát hladivé chvíle s vůní vybranou přímo pro Vás, jsou esenciální olejíčky z čistých éterických silic doTerra nebo Young living tou správnou volbou. Tyto aromaterapeuty oblíbené vonné esence pronikají svou ryzostí do "morku kostí", dotýkají se nás hluboko, uvolňují pocity, představy, asociace a otevírají nás novým možnostem. Nechte se unést Vaší osobní vůní a vydejte se s ní na cestu objevování sebe sama.

V tarotové poradně klientům nabízím vůně éterických silic doTerra a Young living, které svými terapeutickými účinky dokážou podpořit probíhající transformační proces. Silice vybírám na míru klientovi dle jeho aktuálního záměru. Z konzultace si můžete odnést svou osobní "Aromaterapii do kapsy", která Vás bude dál provázet změnami a procesem uvědomování. Zde lze esenciální vůni doobjednat, nebo i objednat zcela novou pro jiný záměr.  

Terapeutické vůně nabízím ve formě spreje nebo roll-on ve skleněných nádobkách šikovné velikosti 30ml a 10ml. Mějte svou osobní aromaterapii vždy po ruce v kapse nebo kabelce.

Vždy s sebou

Aromaterapeutický sprej 30ml

Obsahuje pro Vás vybrané éterické silice doTerra nebo Young living v čisté vodě. Sprej je ideální k provonění prostoru, osvěžení těla nebo jen obličeje kdykoliv během dne. Pro maximální účinek je potřeba sprej těsně před použitím protřepat.

Cena: 550,- Kč

* cena v rámci tarotové konzultace: 190,- Kč

Aromaterapeutický roll-on 10ml

Obsahuje pro Vás vybrané éterické silice doTerra nebo Young living na základu čistého frakcionovaného kokosového oleje. Roll-on je vhodný pro aplikaci přímo na pokožku, doporučuji použít mj. na reflexní body na ruce nebo chodidla a pulsní body na zápěstí.

Cena: 500,- Kč

* cena v rámci tarotové konzultace: 270,- Kč

Konzultace k aromaterapii osobně i on-line zdarma - max. 30 minut.

Odběr buď osobně v Praze nebo Dolních Břežanech.  Po ČR zasílám Balíkovnou nebo Zásilkovnou. Poštovné a balné 100,- Kč po ČR.

Individuální aromaterapeutické směsy nabízím primárně v rámci konzultace Tarot R.I.T.E., Spiritual Response Therapy nebo Access Bars jako podpůrný prostředek, který klienta doprovází v započatém procesu změny. Máte-li zájem o samostatnou konzultaci a sestavení osobní směsy vhodné pro Vaši aktuální životní situaci, kontaktujte mě, prosím.