Tarotové léto

Večery pro poznání sebe sama

Přijďte prozkoumat různé aspekty své osobnosti s Tarotem. Vždy v pondělí od 18.00h do 20.00h získáte nové vhledy, které vám pomohou lépe uchopit svoji jedinečnost.

Všemi večery vás provedu interaktivně, svými tématy projdete všemi smysly - pomocí obrazů, příběhů, vůní, hudby i hmatu. Zažijete své osobní AHA-momenty a odnesete si poznání, které změní váš pohled na sebe samé.

8.7.2024 a 5.8.2024 - S ❥ Kartou osobnosti si zvědomíte síly, které hýbou vaší bytostí. Jaké archetypální energie vás provází životem? Jaké zkušenosti a výzvy si vaše duše zvolila pro tuto inkarnaci? Zároveň se podíváme na kartu vašeho ❥ Vnitřního učitele - podporující a moudrou část vás, na kterou se kdykoliv můžete obrátit pro radu.

15.7.2024 a 12.8.2024 - S ❥ Kartou roku si posvítíme na výzvy a dary ve vašem aktuálním roce života. Jak výzvy zvládnout a co se můžete naučit? Každý rok přináší nový potenciál plodů, které vás posunou dál. Životní lekce se v pravidelných obdobích opakují. Uvědomíte si své ❥ Životní cykly a rytmus, v kterém se váš život odvíjí.

22.7.2024 a 19.8.2024 - ❥ Harmonizace čaker s Tarotem. Prozkoumáte vitalitu svých sedmi čaker a zaměříte pozornost na témata, která potřebujete aktuálně zpracovat. Čakry společně vyladíme na zdraví a harmonii.

29.7.2024 a 2.9.2024 - ❥ Spolupráce: Duše-Ego-Tělo. Až když všechny tři naše části zaujmou své pravé místo a začnou spolupracovat, může naše duše naplnit svůj záměr v tomto životě. Brání něco spolupráci mezi vašim egem, tělem a duší? Slouží vám vaše ego, nebo spíš vládne? Co můžete udělat pro vaši duši? Kudy vede cesta k plodné spolupráci?

KDE: v Domě osobního růstu Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1  

Příspěvek za jeden večer: 790,- Kč / osobu