Výklad "Jarní očista pro mysl"

29.03.2024

S příchodem jara vítáme čerstvou energii nového života. Květy se krásně vybarvují, zvířata se probouzejí ze zimního spánku. Je čas rozloučit se se zimou, probudit se do jara a připravit se na nadcházející nové období.

ROZKVÉTEJ S JAREM

Tento tarotový výklad je skvělým způsobem, jak se probudit ze zimy a nastartovat svou cestu růstu. Pomůže vám uvědomit si, kam chcete zaměřit svou energii. S příchodem jara přichází i chuť tvořit a realizovat to, co se v zimě možná utvářelo v představách. Často se nám však v hlavě honí příliš mnoho plánů a cílů – táhne nás to do zahrady, na výlety, konečně můžeme ven potkávat sousedy. Renovace ani nové projekty v práci už nepočkají. Tento výklad vám pomůže zaměřit pozornost na jeden z Vašich cílů, určit si priority a snadněji se rozhodovat. Můžete tak pracovat na svých plánech postupně a nesnažit se zvládnout vše najednou.

Pro začátek si připravte příjemný prostor, kde nebudete nikým rušeni. Můžete si protřepat ruce, uvolnit se, zhluboka se nadechnout a vydechnout – rozptýlíte případnou ospalost a naladíte se na sebe. Tento výklad se nese v atmosféře rostoucí jarní energie, proto myslete na slunce a barvy, které ožívají. Možná budete mít chuť pracovat s jinou sadou tarotových karet než s tou, kterou jste používali přes zimu. Se změnou ročního období si dopřejte i změnu karet.

Zamíchejte svůj balíček a vytáhněte karty 1, 2 a 3. Poté zamíchejte zbylé karty, a rozdělte balíček na dvě hromádky, které symbolizují dvě cesty. Z první hromádky vytáhněte karty 4 a 5, z druhé hromádky karty 6 a 7.

  1. Kde jste dobře zakořeněni? Z čeho můžete čerpat? O co se můžete pevně opřít?

  2. Vaše klíčová motivace, která vás vyživuje a pohání vpřed.

  3. Ideální výsledek, když naplno rozkvetete s jarem.

  4. Co si potřebujete uvědomit o první cestě? Co vám pomůže na ní růst?

  5. Co vám přinese první cesta – jaké zkušenosti a poznání?

  6. Co si potřebujete uvědomit o druhé cestě? Co vám pomůže na ní růst?

  7. Co vám přinese druhá cesta – jaké zkušenosti a poznání?

The Luna Sol Tarot
The Luna Sol Tarot